Rodinné centrum Svatý Kopeček

children1.jpg

Růst společně...

Líbí se Vám naše nové stránky?

Ano (12 | 86%)
Ne (2 | 14%)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2596"
Děkujeme, že jsme se mohli zúčastnit včerejšího vánočního skotačení, zejména Evě a Martině za krásné divadlo o Ježíškovi, paní, která vyráběla loutky na divadlo a všem šikovným dětem, které se následně podílely na výrobě společného betlému. Ať už půjde na výstavu nebo skončí kdekoliv, nás vzpomínka na jeho výrobu bude ještě dlouho hřát. Krásné prožití Vánoc všem. Marta s rodinou
Ahoj, jdeme zítra na preventivní kontrolu k Dr., tak nepřijdeme, ač téma by mě zajímalo :( Všechny zdravím!
Tento týden se úterního štěbetání nezúčastníme, ale těšíme se zase někdy příště. Všem nemocným brzké zdraví a hodně sil.
Zítra se asi nedostavíme, jsme mírně nemocinkaní - Liduška kašel s rýmičkou, ale maminka chytá nějakou lenoru :). Nevíte, jak to vyléčit? :)
Minulá setkání byla hrozně fajn, moc jsem se těšila na dokončení diskuse o tom, co se nám osvědčilo ..., ale bohužel jsem od včerejška na antibiotikách:( Budu zkoušet a zapisovat si tipy na potenciální téma Co se osvědčilo, když maminka stůně. :)
Ahojky, omlouváme se za dlouhodobější absenci, celý říjen nadále chodit nemůžeme, snad se nám to podaří již v listopadu se připojit.už se moc těšíme. nyní se dolečujeme z nachlazení, oparů. mějte se krásně teple!
Ahoj, tak my jsme dneska dorazili bez ohlášení a bylo to fajn. Pokud neonemocníme, těšíme se i příště.
Ahoj, zítra nemůžeme. Pěkné dny!
Ahojte, my budeme kočičí rodinka.
Ještě jednou srdečně zdravím a dávám na vědomí, že jméno jelenů je volné, neb sestra se nakonec tohoto týdne účastnit nebude. Pěkné dny. MB
18.12.2015 13:26:13
misuthova.m
1
parent-and-child-writing-together.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one